11 drošas pazīmes, ka tava otrā pusīte piedzīvo greizsirdības uzplūdus

Nav šaubu, ka attiecību veidošana ir izaicinošs pasākums, īpaši gadījumos, ja abas puses velk “deķi” katra uz savu pusi. Attiecību galvenā sastāvdaļa ir uzticēšanās un ja tās nav, tad nav arī kopīgas saiknes. Lai veidotu ilgtermiņa attiecības, mums jācenšas atpazīt greizsirdība un izskaust tā pēc iespējas ātrāk.

1. Tava otrā pusīte pastāvīgi vēlas zināt, kur tu atrodies – tā ir pati pirmā greizsirdības pazīme, no kuras jāuzmanās. Šāda tipa uzvedība liecina par to, ka mīļotais cilvēks vēlas tevi kontrolēt.

2. Ja mīļotais cilvēks vēlas zināt pilnīgi visu par taviem draugiem, tad viņš/-a noteikti domā, ka tev ir afēra ar kādu no šiem cilvēkiem. Tāpat viņš/-a ir pārliecināta, ka šie cilvēki vēlas jūs abus izšķirt.

3. Vai tava otrā pusīte regulāri novēro, ko tu dari sociālajos tīklos? Tas nozīmē, ka viņš/-a vēlas atrast pamatu tavai neuzticībai.

4. Ja mīļotais cilvēks izrāda acīmredzamas diskomforta pazīmes, kas tu runā ar kādu citu, tad viņš/-a ir pilnīgi pārliecināts, ka tu viņu krāp.

5. Vai tavs sirdsāķītis izmisīgi cenšas saglabāt kontaktu arī tad, kad veic ierastas aktivitātes, piemēram, esi darbā? Ja šim cilvēkam nepieciešamas atskaites par vissīkāko darbību, tas nozīmē, ka viņš/-a nedomā, ka esi tur, kur tu saki.

6. Vai tu raksturotu savu otro pusīti kā pārāk pieķērušos tev? Nu, tādu kā dadzis? Ja šis cilvēks pavada ikkatru brīdi ar tevi un tikai ar tevi, tā nav vajadzība, bet gan greizsirdība!

7. Kad cilvēkā iezogas greizsirdība, viņš lūdz citus darīt lietas, kuras citādi nelūgtu darīt. Jo prasīgāks un piekasīgāks kļūst mīļotais cilvēks, jo vairāk viņš/-a cenšas likt tev pierādīt uzticību.

8. Kotrolējoši cilvēki ir atrodami daudzās attiecībās, arī tad, ja viss sākotnēji šķiet normāli. Manipulēšana ir viņu iecienītākā taktika, ja viņi uzskata, ka tu varētu viņu krāpt.

9. Manipulēšana var būt visai emocionāla – īpaši jāuzmanās, ja otrā pusīte liek tev bieži justies vainīgam pat par niecīgākajām lietām.

10. Vai mīļotais cilvēks ir sācis visu vainu novelt uz taviem pleciem? Tā ir visai populāra taktika, ko iecienījuši greizsirdīgi cilvēki.

11. Ja tava otrā pusīte uzvedas tādā veidā, kas liek domāt, ka viņš/-a vēlas tevi paturēt tikai sev, tas liecina, ka viņu ir “aprijusi” greizsirdība. Noteikti piesargies, jo šis cilvēks vēlas laupīt tev tavu identitāti!

Avots: goodfullness.net

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru