7 zāles, ko pilnībā aizstāj parastā kurkuma. Īsta brīnumgaršviela!

Kurkumas ārstnieciskās īpašības ir iemesls vairāk nekā 5600 pētījumiem, raksta Green MedInfo. To lieto vairāk nekā 600 slimību profilaksei, tai ir 175 dažādas noderīgas īpašības.

Vairāku pētījumu gaitā noskaidrojās, ka kurkuma var aizstāt šādus ārstnieciskos preparātus:

1) Statīna preparāti holesterīna izvadei uz atorvastatīna bāzes

Tos var aizstāt ar standartizētu kurkuminoīdu devu. Tas tika pierādīts 2008. gada pētījumā, kas nopublicēts žurnālā Drugs in R & D.

Izrādījās, ka kurkuminoīdi iedarbojas uz endotēliju disfuknciju (patoloģija, kas izraisa aterosklerozi) tieši tāpat, kā atorvastatīns. Kurkuma mazina iekaisumu un otrā diabēta tipa pacientu.

2) Kortikosteroīdi

Saskaņā ar 1999. gadā veikto pētījumu, kurkumas sastāvā esošais kurkumīns iedarbojas uz acu iekaisuma saslimšanām līdzīgi kā kortikosteroīdi.

  1. gada pētījumā teikts, ka ārstējot žurkas, kurām tika transplantētas plaušas, kurkumīns efektivitātes ziņā nepiekāpjas deksametazonam.

3) Аntidepresanti

Slavenajiem antidepresantiem Prozakam un Paksilam ir vesels saraksts ar blakusefektiem. Dažiem cilvēkiem to lietošana tikai pasliktina depresijas simptomus.

Prozaku un Paksilu var droši aizstāt ar kurkumu. Šī garšviela ir spēcīgs antioksidants, tā atvieglo depresijas simptomus, un tai nav kaitīgu blakusefektu.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru