Atpazīstamā ekstrasense paziņojusi baisu pareģojumu nākotnei

Bieži vien dzirdam par baisiem pareģojumiem, kuri par laimi nepiepildās, taču šoreiz ekstrasense uzsver, ka viss piepildīsies. 

Lasi vēl: Šīs ir tās 4 zodiaka zīmes, kuras melo visvairāk

Ekstrasense atbildēja par prognozēm uz nākotni tieši saistībā ar Krieviju. Viņa paziņoja, ka starp valsts līderiem ir trīs cilvēki, kuri slepus iznīcina tīšām valsti un viņiem tas izdosies, ja viņus neapturēs.

Viņa izsaka skaļu paziņojumu: divi no šiem cilvēkiem nomirs, bet trešajam izdosies aizbēgt. Tieši šajā momentā valstī iestāsies krīze un cilvēki tiks slepus nogalināti un spīdzināti. Slavenā ekstrasense Fatima vēl atgādina, ka drīz vien parādīsies atpazīstams cilvēks, kurš spēs glābt valsti.

Lasi vēl: Pirmkursnieci kādā ballītē Maskavā izvaroja “neīstajā vietā”

Krievija kļūs ļoti nestabila un tieši šo momentu gaidīs citas valstis. Fatima liek cilvēkiem pirms laika neuztraukties, jo viss tiks nokārtots.

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close