Beidzot atklājies, ka Raivis Vidzis ir bildinājis savu skaisto draudzeni – Madaru!

Raivis Vidzis, kurš ir bijušais spēkavīrs un tagad nodarbojas ar fitnesa trenera darbu, nu ir bildinājis savu skaisto draudzeni Madaru Ozolu. Daudziem tas ir liels pārsteigums! 

Par konkrēto un skaisto notikumu pati Madara pavēstījusi savā Instagram sociālajā saziņas tīklā un tikai tā uzzināja visi pārējie. Viņa izteikusies, ka ilgi domājusi vai palielielīties vai nē, jo tomēr tas ir privāts notikums, tomēr viņa nav varējusi ar to nepadalīties.

Vienu rītu Madara pamodusies un domājusi, ka naktī ir bijis kāds sapnis. Aizgājusi uz darbu un meitenēm stāstījusi sapni, kā viņa tikusi bildināta. Meitenes, protams par to pasmējās, tomēr sajūtas esot bijušas ļoti interesantas un par to visu domājusi atlikušo dienu.

Pēc darba bija ieplānojuši vakariņas  un pēc tam devās mājās. Tad viņi apstājās pie Daugavas palūkoties uz skaistajiem skatiem un tad pēkšni notika tas neticamais – Bildinājums.

Apjukums esot bijis milzīgs un Madara vēl tam neesot ticējusi, itkā tas būtu bijis sapnis. Tas bijis ļoti īpašs mirklis un viņa, protams teikusi Jā vārdu. Viņa stāsta, ka viņai ir ļoti paveicies. Lūk arī viņa saderināšanās gredzens :

 

 

View this post on Instagram

 

Ilgi domāju palielīties vai nē…Nu labi, tas ir privāts notikums, bet nevaru nepadalīties… Vienu rītu pamostos un domāju…man naktī bija tāds sapnis. Aizeju uz darbu un meitenēm stāstu, sapni, kurā mani bildināja, protams ar meitenēm hihi- haha par to visu, bet tās sajūtas bija tik interesantas, ka nespēju par to nedomāt visu dienu, strādāju un domāju. Pēc darba bijām plānojuši vakariņas, aizgājām pieēdām pilnus punčus un braucām mājās. Tad piestājām pie Daugavas paskatīties skaistus skatus un TAD notika neticamais- bildinājums❤️ Apjuku pamatīgi. Likās,ka vel sapņoju un veljoprojām neticēju…Kā tas varēja notikt… Tas bija īpašs mirklis…❤️ JĀ!!!💍💍💍 Tā mīlu un lepojos ar to kas man ir. Nesaprotu, kā man ir tā paveicies❤️#isaidyes💍 #loveyou

A post shared by Madara (@madara_ozola_) on

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru