Bērni bija ietīti vilnas segās: vecāku izbrauciens pa Salaspili atstās paliekošas sekas

Salaspils pašvaldības policija pēc vietējā sociālā dienesta un bāriņtiesas lūguma apsekojusi kādu ģimeni ar trīs bērniem, secinot, ka atvases ir pamestas novārtā un tām radīti pat bīstami apstākļi, jo karstajā laikā mazākie bērni bijuši satīti siltās segās, kamēr vecāki bija devušies izbraukumā ar auto, vēsta portāls “skaties.lv”.

Kā norāda Salaspils pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Sergejs Kapacina, gados jaunākie bērni esot bijuši ietīti vilnas segās, neraugoties uz to, ka tobrīd ārā un telpā valdīja karstums, bija aptuveni +30 grādi pēc Celsija. Visi trīs bērni bija nekopti, dzīvoklī valdīja antisanitāri apstākļi, raksta Latvijā vadošais portāls la.lv

Katram cilvēkam ir savs viedoklis par šo situāciju. Daudzi nesaprot, kā tā var, ka abi vecāki atrodas alkohola reibumā un apdraud savus bērnus vadot reibumā automašīnu.

Laikā, kamēr klātesošie sprieda, kā rīkoties tālāk, vecāki bija devušies izbraukumā ar auto..
Sociālā dienesta darbiniece zināja teikt, ar kādu automašīnu pārvietojas bērnu vecāki.

Savukārt pašvaldības policijas cita ekipāža drīz pēc informācijas saņemšanas pamanīja pa pilsētu ripojošo “Volkswagen” automašīnu – turklāt ar pusatvērtām autovadītāja durvīm, stāsta la.lv

Pēc automašīnas apturēšanas tika konstatēts, ka šoferis – trīs bērnu tēvs – ir reibumā ar vismaz divām promilēm. Aizmugurējā sēdeklī atradās bērnu māte – arī reibumā. Vīrietim nebija tiesību, viņš nogādāts policijā, bet mātei bija ļauts doties mājās. Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, mājās gan neviens viņu vairs nav gaidījis, jo bērni jau atradušies krīzes centrā.

Jācer, ka šādi bezatbildīgi vecāki saņem sodu un vairāk šādas kļūdas nepieļaus. Ja reiz tev ir bērni, tad par viņiem ir atbilstoši jārūpējas.

Avots:

LA.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru