Bieži vien tieši šis ir šķiršanās iemesls katrai zodiaka zīmei. Diemžēl….

Šķiršanās iemesli ir tikpat dažādi kā tas, kas vispār liek iemīlēt otru cilvēku, taču izrādās, ka attiecību izjukšana var būt saistīta arī ar abu partneru zodiaka zīmēm, ja tām raksturīgās iezīmes un paradumi nenāk par labu attiecībām.

Lasi vēl: Ātri pagatavojamas un garšīgas brokastis. Taisu jau trešo rītu pēc kārtas un tik pat garšīgi kā pirmajā reizē!

Astrologs Džons Tounlijs (John Townley) skaidro, ka katrai zodiaka zīmei ir savi trūkumi, kas rada problēmas attiecībās, vai tās ir fiziskas, emocionālas vai intelektuālas, tomēr problēma nav katrā zīmē atsevišķi, bet gan tajā, kā tās spēj saprasties un kāda ir to saderība.

Protams, attiecības un laulību ietekmē arī citi, ar astroloģiju nesaistīti faktori, taču mēs Tev piedāvājam uzzināt septiņus iemeslus, kas veicina attiecību izjukšanu, un zodiaka zīmes, kas visbiežāk iekrīt to lamatās.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close