Daudzi nezina, ka nedrīkst šajās vietās novietot spoguļus. Rezultātā var notikt liela nelaime

Spoguļi nav vienkārši priekšmeti, kur mēs redzam savu atspulgu, bet gan vairāk. Spogulim – labāk teikt jā vai nē? Ir vietas, kur spoguļus likt nemaz nedrīkst, jo tas var nest nelaimi!

Lasi vēl: Šī lieta tiek dēvēta par labāko kontracepcijas līdzekli. Tu būsi apmulsis, kad to uzzināsi…

Brīdī, kad izvēlaties sev spoguli, ir jāņem vērā vairāki nosacījumi. Pirmais un vissvarīgākais nosacījums – vieta, kur jūs grasāties to nolikt, un kāda funkcija tam tiks piedēvēta.

Spogulis palielina to, kas tajā tiek attēlots, tādēļ, ja tas atspoguļo ko tādu, kas pēc Fen Šui likumiem nes neveiksmi, tad spogulis spēs palielināt šo enerģiju daudz lielāku. Starp citu, ir neskaitāmi ierobežojumi, ja runa ir par spoguļiem un to lietošanu.

 • Spoguli nekad nedrīkst novietot tā, lai tas atrastos pretī ieejas durvīm, jo tādā veidā visa labā un pozitīvā enerģija, kas vēlas ienākt jūsu mājā, tiek sūtīta pa taisno projām.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close