Diemžēl šie zodiaka zīmju pāri veido briesmīgu un mokošu mīlestību!

Noskaidro, kuras zodiaka zīmes iznīcina viena otru, būdamas kopā! Šausmas!

Lasi vēl: Ja esi mēģinājis atmest smēķēšanu, bet tas nav izdevies, tad neuztraucies, mēs tev palīdzēsim ar garantiju!

Lauva un Vēzis

Šo abu zodiaka zīmju savstarpējā jūtu ķīmija ir visai dinamiska, tomēr attiecībās haosu ievieš Vēža vēlme pēc dvēseliskas savienības un Lauvas nepārliecinātība. Lauvas zīmē dzimušie cilvēki var vienā mirklī izrādīt pārlieku daudz emociju, bet jau nākamajā būt kritiski aizkaitināt spējīgi, tieši tas satracina Vēzi un tad attiecībām tiek pielikts punkts.

Mežāzis un Ūdensvīrs

Gan Mežāzis, gan Ūdensvīrs ir apņēmības pilni cilvēki. Mežāzis attiecībās ienes emocionālo aspektu, bet Ūdensvīrs – praktiskumu. Par spīti tam, ka teorētiski šī izklausās pēc ideālas kombinācijas, Ūdensvīrs bieži vien liek Mežāzim apstrīdēt šo attiecību vērtību. Abu atšķirības rezultējas ar pastāvīgiem strīdiem, kas beigu beigās noved pie šķiršanās.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close