Divi zodiakālie pāri, kuriem ir vistiprākā savienībā, kāda vien ir redzēta

Nereti sastopamas publikācijas, kurās stāstīts par cilvēku saderību kopdzīvē saskaņā ar zodiaka zīmēm.

Tas nav mazsvarīgs fakts, jo attiecību attīstības gaitā patiešām atklājas atšķirības raksturos, no kā varēja izvairīties, ja ieklausītos astrologu padomos.

Jaunava un Ūdensvīrs

Šajā pārī zodiaka zīmju raksturīgākās īpašības burtiski nav atpazīstamas, jo tās transformējas, ietekmējoties viena no otras. Jaunava pārvēršas par sviru, kura iedarbojas uz Ūdensvīru, kas parasti ir dominējošā zīme. Ūdensvīrs apbrīno Jaunavas asprātību.

Tā kā Ūdensvīri ir sapņaini, bet Jaunavas praktiskas, tad šīs divas zīmes lieliski papildina viena otru. Apbrīnojami, ka pēc jebkura strīda un pat pārtraukuma attiecībās šie divi tik un tā varēs atgriezties viens pie otra un būs tikpat laimīgi!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close