Fotogrāfam izdevās iemūžināt līgavu ar līgavainu, kuri ceremonijas pauzes laikā nozuda divatā…

Šī fotogrāfija zibens ātrumā izplatās visā internetā un jau savākusi tūkstošiem skatījumu. 

Lasi vēl: Esmu viena no pirmajām sievietēm, kas izmēģinājusi seksu ar robotu. Vīru jau padzinu, tādēļ steidzu padalīties ar savu pieredzi!

Izskatās, ka šis pārītis nolēma nozust no ballītes divatā, lai ļautos intīmai tuvībai. Attēlā redzams, ka līgava tup uz ceļiem vīra priekšā, kuram ir nolaistas bikses. Fotogrāfs bija šokā šo skatu ieraugot, taču neapjuka un nolēma to arī iemūžināt.

Taču patiesībā šī ir pavisam nevainīga fotogrāfija, jo topošajai sievai vajadzētu izpildīt kādu vīra mātes uzdevumu, kur bija nepieciešams šūt apakšbikses. Fotogrāfs arī bija informēts par joku un bija gatavībā ķert īsto brīdi, kad iemūžināt attēlu un viņam tas tiešām sanāca perfekti!

Lasi vēl: Dāmas, ja jūs skujat savas intīmās zonas, tad ieteicms izlasīt šo rakstu katrai!

Viņi ir ļoti jautrs pāris un ieraugot fotogrāfiju tikai pasmējās par izcili izdevušos kadru. Viņi neņem ļaunā par šādu joku, kurš arī tika izplatīts internetā.

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close