Grūtniece paziņo par izciesto elli slimnīcā : “Kā slimnīcas ārsts var būt tik milzīgs necilvēks?”

Izrādās, ka arī grūtnieciēm nākas piedzīvot ļoti nepatīkamus atgadījums un riebīgu attieksmi slimnīcā. Attieksme bijusi tik ļoti riebīga, ka sieviete vispār domājusi, kā konkrētais ārsts varēja būt tik ļoti zemsisks. Konkrētais atgadījums norisinājises Rēzeknes slimnīcā, kas sieviete saskārās ar vienkārši zemisku un neprofesionālu  rīcību no ārsta puses.

Nabaga sieviete ir bijusi šokēta un pilnīgā neizpratnē par notiekošo. Viņa grūtniecības laikā, iesākumā bija devusies uz slimnīcu, kas atrodas Rēzeknē, lai tikai pārbaudītu vai bērniņam vēderā viss ir kārtībā, jo bija aizdomas, ka tā varētu nebūt.

Sievieti apskatīja Dr.Natālija Miščuka un pēc apskates vienkārši pateica, ka ir sāies spontanais aborts. Ārste prasījusi, kāpēc sieviete ātrāk nav devusies uz slimnīcu, ja juti, ka kaut kas nav kārtībā, tātad negribēji bērnu, ja reiz atbrauci tik ļoti novēloti?

Pēc tam atskanējuši vārdi : “Ātrāk celies! Eju uz nodaļu!” Nabaga sieviete, kura sapratusi, ka zaudējusi bērnu, saņēmusi šādus apvainojumus un vēl pavēles formā bija jādara ārstes teiktais.

Konkrētā ārste un sievietes emocionālajām sekām (raudāšana un skumjas) palika tikai vēl dusmīgāka un sāka bļaut, ka tagad nevajagot pārdzīvot, pati vainīga. Sieviete vienkārši nav spējusi saprast, kā ārsts, kurš strādā ikdienā var atļauties, ko tādu darīt un runāt?

Pēc tam ārste pateica, ka veiks attīrīšanu un lai beidzot raudāt un lai pati nabaga māte uz jautājumiem atbildot cilvēcīgi. Atliek vien tikai domāt, vai šeit saskatāma ārsta neprofisionalitāte vai mātei tiešām bija jāierodas uz pārbaudēm ātrāk?

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru