Ja tu šādas ziņas sūti savam bijušajam partnerim, tad tici man – viņš neatgriezīsies

Ja tev joprojām ir cerības atgūt savu otro pusīti, tad nekādā gadījumā nesūti šādas īsziņas viņam, jo notiks pretējais – viņš attālināsies vēl vairāk no tevis līdz tu viņu pazaudēsi pavisam. 

Šķiršanās vienmēr ir sāpīga, ja cilvēks ir no sirds mīlējis otru personu. Diemžēl daudzi cilvēki nespēj saprast signālus, kad tuvojās šķiršanās un saprot to daudz par vēlu. Protams, vienmēr ir cerība, ka otrs cilvēks atgriezīsies, bet tas notiek reti.

Jācenšās nevis otro personu aizvainot, aizbaidīt, bet gan ir uzmanīgi jāseko visam līdzi ko tu viņam raksti. Pateiktos vārdus tu vairs atgriezt nevarēsi un dēļ savas kļūdas vari cilvēku pazaudēt uz visiem laikiem reizē ar savu cerību.

Nekādā gadījumā nesūti savam partnerim šādas īsziņas, jo tu viņu tad neatgūsi.

Lasi vēl: Ja starp jums valda šīs pazīmes, tad dodam 93%, ka jūs izšķirsieties pavisam drīz

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close