Kāda būtu pati piemērotākā seksa poza tava ”draudziņa” formai, lai sievieti apmierinātu pilnībā?Lūk!

“Izmēram nav nozīmes, svarīgi ir kā tu to liec lietā” – dzirdēts teiciens, kas ir visnotaļ patiess. Piedāvājam uzzināt, kuras ir tās seksa pozas, kas tavai dzimumlocekļa formai būs piemērotākā, lai sieviete gūtu maksimālu baudu!

Mēs apskatīsim 3 dzimumlocekļu formas, ja tā to var nosaukt – taisnu, ieliektu un apkārtmērā apjomīgāku kā tā garumā. Kas attiecas uz ieliektu dzimumlocekļa formu, apskatīsim gan uz augšu, gan uz leju vērstu formu.

Piedāvātās pozas nav no Kamasutras neparastāko pozu saraksta – mēs koncentrējāmies uz tādām, kuras ir viegli izpildīt arī cilvēkiem, kas nav lokani. Noteikti pamēģini nākamajā lapā minētās pozas – domājam, ka tava sieviete tās novērtēs!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close