Ko nekādā gadījumā nedrīkst dāvināt jaunajā Suņa gadā?

Jaunais 2018. gads ātriem tempiem tuvojas mūsu virzienā. Tas dāvās mums jaunu dzīvi, jaunus draugus, labu darbu, finansiālo labklājību un daudz ko citu – to, ko katrs no mums būs pelnījis.

Lasi vēl: «Ar zobiem rāvu nost viņai ādu»: Vīrietis 4 stundas ņirgājās par meiteni, nokoda viņai degunu un ausis

Taču ir arī Jaunā gada dāvanas, kuras ir atkarīgas tikai un vienīgi no mūsu pašu fantāzijas. Tad ko tieši nevajadzētu dāvināt Dzeltenā Zemes Suņa gadā?
Dāvināt jaunajā gadā var visu, ko vēlaties. Dāvanas, protams, atkarīgas no jūsu finansiālajām iespējām. Reizēm pat kāds maziņš sīkumiņš var būt daudz reizes mīļāks, nekā dārga un milzīga dāvana.
Jaunais gads ir brīnumu un maģijas pārpildīts laiks, kas vienmēr piepilda ar nebijušu enerģiju. Tādēļ, ja jau mēs izvēlamies dāvanas jaunajam Dzeltenā Zemes Suņa gadam, iesakām dāvanas izvēlēties, ņemot vērā šī gada sniegtās spējas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close