Ko vajadzētu paspēt līdz jaunajam gadam? Ieklausieties ekstrasenses padomos!

Zinot ekstrasenses Sonjas Jegorovas ieteikumus, jūs varēsiet izmainīt savu likteni un iegūt vēlēto pašā spēcīgākajā naktī visa gada laikā.

Lasi vēl: Lūgšana, kas pasargās no visām nelaimēm

Kā zināms, Jaunais gads ir kardinālu izmaiņu un brīnumu laiks. Spēcīgākās 18. sezonas “Ekstrasensu cīņas” ekstrasenses ieteikumi palīdzēs jums sagaidīt jauno gadu pareizi, lai tas būtu pārpildīts ar jūsu vēlmēm un palīdzētu jums sasniegt iecerēto bez lielas piepūles.
Katrs no mums jau kopš bērnības sagaidīja ko maģisku no šīs īpašās gada naktis. Lai vai kā arī tur būtu, Jaungada nakts pieprasa īpašu prāta, ķermeņa un dzīves sagatavošanu.

Pareiza sagatavošanās svētkiem var uz visiem laikiem mainīt jūsu dzīvi tikai vienas nakts laikā, iegūstot ilgi gaidīto laimi. Pēc spēcīgākās 18. sezonas “Ekstrasensu cīņas” ekstrasenses sacītā jums ir jāpaspēj izdarīt trīs lietas, taču tās ir jādara ar prātu un dvēseli.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close