Kuras zodiaka zīmes reizēm mēdz būt neadekvātas un dīvainas?

Arī tā dzīvē gadās!

Lasi vēl: Ja jūsu vīrietis dara šo, tad viņš jūs uzskata par muļķi

Mežāzis
Aprobežotais muļķis. Problēma ir tāda, ka viņi paši sevi aprobežo. Viņi no sirds un dvēseles cer, ka, parādot savu prāta askēzi, iegūs no tā kādu labumu. Turklāt viņiem svarīgi, lai tas notiek tagad un tūlīt: viņus pamana, novērtē, apbalvo un pieliek pie goda sienas. Sasapņojāties…
Ūdensvīrs
Entuziastiskais muļķis. Ūdensvīriem nemitīgi prātā atrodas kaut kādas fanātiskas un pilnīgi stulbas idejas, kuras sevī ietver nelikumīgu pasaules plānošanu un nerealizētos plānus, turklāt tas viss notiek, Ūdensvīram guļot dīvānā. Viņi no šī dīvāna pieceļas tikai tādēļ, lai pagarlaikotu apkārtējos ar savām tukšajām runām. Taču kādi viņiem joki nāk ārā (jā, tas bija sarkasms, jo viņu joki nebūt nav smieklīgi).

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close