Lūk, šādi ir katras zodiaka zīmes sliktākie ieradumi!

Neviens no mums nav ideāls, bet bieži vien horoskopi mums stāsta tikai un vienīgi par mūsu labākajām īpašībām! Šoreiz pievērsīsimies katras zodiaka zīmes sliktākajiem ieradumiem!

Vai tu zini, kādi ir tavi sliktākie ieradumi? No malas tas, protams, ir saskatāms daudz labāk, taču šoreiz vērsīsimies pie zvaigznēm, lai to noskaidrotu!

 Lasi vēl: Tests: izvēlieties trauku ar rakstu un uzziniet, cik laba saimniece patiesībā esatKāds no mums ir pārāk materiālistiski noskaņots, bet dažam labam vajadzētu tikt vaļā no savas uzmācīgās uzvedības, respektējot apkārtējo cilvēku telpu un netraucējot viņiem elpot! Kāds ir tavs sliktākais ieradums?

AUNS

Auniem ir savi principi, un viņi pie tiem pieturas. Jūs nekad nepieļaujat netaisnību. Vēl vairāk – jūs jūtat to, ka jūsu pienākums ir norādīt uz kļūdām. Pārsvarā jums tomēr izdodas izvairīties no konfliktiem un citu cilvēku dusmām, taču atcerieties, ka jūsu uzvedība var atgrūst.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close