Menstruācijas grūtniecības laikā. Cik nopietni tas ir? Vai ir jāsāk satraukties?

Atrodoties šajā “interesantajā” stāvoklī, daudzas sievietes kļūst pārlieku iespaidojamas un reizēm pat uz acīmredzamām lietām spēj reaģēt ļoti dīvaini. Jautājums ir šāds: “Vai grūtniecības laikā ir iespējamas mēnešreizes?” Šāds jautājums ienācis prātā jebkurai topošai māmiņai, kas ieraudzījusi sarkanus traipus savā apakšveļā.

Lasi vēl: Šī ir dārza augu saderības tabula! Lieliski palīdzēs izaudzēt augus piepilsētas zonā! + kurus augus nedrīkst stādīt kopā

Pirmais un galvenais, ko nepieciešams atcerēties – grūtniecības laikā mēnešreizes kā tādas nemaz nevar būt. Ja sievietei grūtniecības laikā no organisma izdalās asiņaini izdalījumi, tā ir skaidra liecība par to, ka ar sievietes veselību kaut kas nav kārtībā, tādēļ šādā gadījumā labāk nekavējoties doties pie ārsta pēc konsultācijas.

Atcerieties, ka šādi jūs riskējat ar topošā bērniņa veselību!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close