Nekad nedari pāri saviem vecākiem. Izlasi šo un tu sapratīsi cik daudz viņi mums ir devuši.

Kāpēc mēs apvainojam vecākus Tāpēc, ka viņi mūs kādreiz sodīja un visu aizliedza?  Tāpēc, ka mums liekas, ka viņi nav īsti riktīgi – ne pietiekoši gudri, ne tik skaisti un jauni, ne tik daudz nopelna, ne ar tiem cilvēkiem draudzējas, ne to saka, nepareizi domā un pārāk daudz lasa morāli?

Bet, vai viņiem ir bijusi izvēle un iespēja šo dzīvi nodzīvot savādāk?
Labvēlīgu, gaišu dzīvi, kas pilna ar siltumu un laimi, kad visa kā ir gana, kad nekas nav jāzaudē un neviens nav jāapskauž.
Vai viņi jelkad ir dzīvojuši tikai un vienīgi sev? Mēs izaugām, bet mazie bērnu aizvainojumi, pretenzijas un nesaprašanās ir palikusi.
Viss sakrātais negatīvs mums seko visus garos gadus, kā sniega kupena. Vai mums ir tiesības nēsāt šo kravu sev līdzi? Pateicoties kam mēs esam dzīvi?
Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close