Policija lūdz cilvēkus būt uzmanīgiem un vieniem ar automašīnu nepārvietoties, jo tas var būt bīstami

Tāpat kā vienam doties naksnīgās pastaigās tāpat arī vienam doties braucienos ar automašīnu var būt bīstami. Nekad mēs nevaram paredzēt kā viss var izvērsties. 

Lasi vēl: Ja viņš dara šīs 8 lietas, tad viņš tikai ar tevi spēlējas

Meitene apstājās degvielas uzpildes stacijā, lai uzpildītos. Tikko kā viņa uzpildīja savas mašīnas bāku, un samaksāja par degvielu, gāja prom, bet balss skaļrunī paziņoja, ka ar viņas karti ir kaut kas noticis, un ka viņai ir jāatgriežas, lai samaksātu par degvielu skaidrā naudā, šādi vēsta ārzemju portāls Vkurselife.

Dāma bija samulsusi, jo terminālis parādīja, ka darījums ir noticis. Viņa to paziņoja un grasījās iet prom, bet palīgs vēlreiz lūdza viņu ienākt, savādāk viņai būšot problēmas. Viņa iegāja iekšā un sāka strīdēties ar kasieri, bet viņš lūdza viņu nomierināties un klausīties uzmanīgi.

Viņš teica, kamēr viņa uzpildīja automašīnu, puisis ir ieslīdējis viņas mašīnas aizmugurējā sēdeklī no pasažieru puses, un dežurants jau ir izsaucis policiju.

Lasi vēl: Šis ir pats spēcīgākais naudas rituāls no visiem. Iedarbība jau pēc diennakts

Viņa nobijās un paskatījās pa logu, un ieraudzīja, kā viņas mašīnas durvis atvērās, un puisis izslīdēja ārā. Ziņojumā teikts, ka tas ir jauns cilvēku nolaupīšanas veids. Noziedznieki nemanāmi iekļūst upura automašīnā, kamēr viņi uzpilda degvielu vai arī apstājas pie pārtikas veikala nakts laikā. Bet pēc tam, kad sieviete atgriežas mašīnā, viņu nolaupa.

Lūdzu, padodiet šo tālāk citām sievietēm, jaunām un vecām. Esiet īpaši uzmanīgi, dodoties ceļā kaut kur naktī. Ja tas vispār ir iespējams, labāk palieciet mājās vai vismaz nebrauciet vieni!

Tas ir reāl!! Ziņojums:

 1. VIENMĒR nobloķējiet jūsu automašīnas durvis pat tad, ja esat izkāpis uz sekundi!
 2. Pārbaudiet savu mašīnu, tai skaitā arī aizmugurējo sēdekli, pirms sēžaties tajā, ja esat kādu brīdi no mašīnas novērsies.
 3. Vienmēr esiet lietas kursā par savu apkārtni un tuvumā esošiem cilvēkiem, it īpaši naktī!

Nosūtiet šo visiem, lai jūsu draugi būtu piesardzīgi.

 


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Loģika

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close