Rīgas 84. vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukumā iedegs Ziemassvētku eglīti

Ceturtdien, 20.decembrī, plkst.14.00 apkaimes iedzīvotāji ir aicināti uz Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141) sporta un aktīvās atpūtas laukumu, kur skolas audzēkņi kopā ar direktori un Pasaku rūķiem iedegs Ziemassvētku eglīti.

Svētku egle priecēs ikvienu, kurš svētku laikā apmeklēs vienu no jaunākajiem sporta un aktīvās atpūtas laukumiem Purvciemā. Šī vieta pamatoti ir dēvējama par pirmo un lielāko Baltijā šāda veida aktivitāšu laukumu, jo šeit ir ierīkots vērienīgākais āra trenažieru un vingrošanas iekārtu komplekss.

Pirms diviem gadiem pavasarī teritorijā pie Rīgas 84. vidusskolas uzsāka vērienīgus būvdarbi, no kuriem lielāko daļu pabeidza rudenī. Teritorijā ir izveidoti un aprīkoti laukumi skeitošanai, basketbola, futbola, volejbola un tenisa spēlei. Ir izbūvēts publisks hokeja laukums, ko vasarā izmanto skrituļslidošanai. Ir arī īpašs laukums ielu vingrošanai. Teritorija ir iežogota un tajā ir bruģēti laukumi un celiņi gan gājējiem, gan skrituļotājiem. Apmeklētāju ērtībām teritorijā darbojas ģērbtuves, inventāra nomas punkti.

Īpašas svētku noskaņas radīšanai ir izgreznota apmēram 12 metrus augsta Ziemassvētku eglīte, kas gan tuvējās apkaimes iedzīvotājiem, gan visiem sportisko aktivitāšu baudītājiem, dāvās prieku svētku laikā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru