Šādi melo katrs zodiaka pārstāvis – jūs esiet atmaskoti!

Mānīšanās ir biežs konfliktu un domstarpību iemesls. Katrai zodiaka zīmei piemīt rakstura īpašības, kas ietekmē viņu spēju melot.

Astrologi ir piešķīruši katrai horoskopa zīmei unikālas īpatnības, no kurām vienai ir lielākā vai mazākā mērā izteikta nosliece uz meliem un mānīšanos.

Auns

Šī zvaigznāja sievietes melot tikpat kā neprot un izmanto dažādas atrunāšanās, lai netiktu pieķertas kaut kādos trūkumos. Viņu stūrgalvība ļauj neatlaidīgi palikt pie sava viedokļa un uz līdzenas vietas izdomāt savai rīcībai pilnībā attaisnojošos līdzekļus.

Vērsis

Sievietes Vērši ir spējīgas uz izsmalcinātiem meliem, lai dabūtu vēlamo. Viņas neapstāsies un turpinās apvīt ar melu tīklu izvēlēto objektu – visbiežāk, lai panāktu viņa simpātijas un tuvas attiecības. Izvēloties sev mērķi, sievietes Vērši cenšas izraisīt pret sevi uzticību un piesaistīt apkārtējo uzmanību savai personai.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close