Saimniece nolēma atstāt suni vienu pašu mājās, bet apskatot video kameras filmiņu viņa bij sajūsmā!

Kas to būtu domājis! Lūk, ko mūsu četrkājainie draugi dara, kamēr saimnieku nav mājās! 

Suns tiek uzskatīts par pašu uzticamāko dzīvnieku. Dzīvojot vienā mājā dzīvnieku un cilvēki satuvinās ar katru dienu tuvāk un tuvāk, līdz viens bez otra nevar. Daudzi saimnieki ir ievērojuši, ka kad saimniekam ir bēdīgi, tad arī suns izskatās bēdīgs. Kad cilvēks ir priecīgs, tad arī suns ir priecīgs.

Pētnieki ir pārliecināti, ka suņi visu saprot un perfekti spēj uztvert cilvēka emocijas, jo īpaši tieši sava saimnieka pret kuru viņš izjūt simpātijas un mīlestību. Suns ko redzēsiet video filmiņā ir saimnieces eksperiments. Sieviete vēlējās noskaidrot ko viņas mīlulis dara, kamēr saimnieces nav mājās. Viņa ierīkoja video novērošanas kameru.

Atnākot sieviete nolēma apskatīties!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close