Šeit jūs atradīsies informāciju – kad zvaigznes ir nolēmušas jūs ievest laulības ostā

Ļoti interesanti un noderīgi!

Lasi vēl: Sievietes, ja Jūs guļat ar precētiem vīriešiem, tad Jūs sagaida atsevišķa vietiņa pašā elles sirdī!

Astrologi ir pārliecināti, ka zodiaks nosaka to, kad dzīvē atradīsiet savu otro pusīti un kad precēsieties. Taču jāņem vērā, ka šos procesus ietekmē arī daudzi citi faktori. Lai vai kā, arī zodiakā ir daļa patiesības!

 1. Auns (20. marts – 19. aprīlis)

Auniem ļoti patīk visus procesus paātrināt. Pēc dabas viņi ir impulsīvi, tādēļ nemīl gaidīt, īpaši ja runa ir par sirdslietām. Viņi parasti precas agrā vecumā vai ļoti ātri pēc iepazīšanās. Ļoti bieži ir vīlušies savā izvēlē. Ieteikums Auniem – neskriet notikumiem pa priekšu.

 1. Vērsis (19. aprīlis – 20. maijs)

Vērši atšķiras ar vēsu prātu un aprēķiniem. Tieši šo īpašību dēļ, Vēršiem iespējams iegūt patiesi ilgnoturīgas attiecības. Ja Vērši ir pārliecināti par savu partneri, viņi droši “iestūrē laulības ostā”.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close