Šiem 7 zodiaka zīmju pāriem ir gaidāma mūžīga mīlestība

Jaunu attiecību sākumā, cilvēks piedzīvo visīstāko eiforiju, taču pirmās krāšņās emocijas nebūt nenozīmē, ka šo divu cilvēku kopdzīve būs ilga un laimīga.

Lasi vēl: Šīm divām zodiaka zīmēm 2018. gads sāksies ar lielām pārmaiņām, kuras ietekmēs visu atlikušo dzīvi…

Pēc kāda laika, kad pāris sāk viens otru iepazīt tuvāk, viņi izvērtē savu saderību, arī astroloģisko! Ja pāris pēc savām zodiaka zīmēm nesader, viņus gaida grūti pārbaudījumi, kuri, visticamāk, beigsies ar šķiršanos vai arī pie šīm attiecībām būs ļoti rūpīgi jāpiestrādā, taču ir pāri, kuru savienībai zvaigznes paredz ilgu un laimīgu mūžu. Iespējams, ka pašreizējais partneris ir lemts Jums uz mūžu, bet varbūt Jūs savu “īsto” vēl tikai satiksiet!

  • Auns un Dvīņi

Uguns un gaiss – šīs divas stihijas lieliski atbalsta viena otru. Tāpat, kā ugunskurs nevar aizdegties bez gaisa, tā arī Auns nevar bez Dvīņiem.

Šo zīmju pārstāvjus vienu pie otra velk ne tikai fiziskā tuvība, viņiem interesē arī kopīgas intelektuālās nodarbes. Tas ir lielisks savienojums ģimenes veidošanai! Šos pārus nemitīgi ieskauj svētku noskaņa, kopā viņiem pa spēkam ir risināt jebkādas grūtības.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru