Sieviete ir izbrīnā par to, ka jau 3 personām paternitātes tests ir uztaisīts kļūdains. Visas 3 sievietes vēlējās uzzināt bērna īsto tēvu, bet…

Kāda sieviete sociālajā vietnē atklāti stāsta par to, kā DNS testi tiek uztaisīti nepareizi. Cilvēki naivi ticot papīriem un nemaz necenšās šo testu uztaisīt otrreiz. 

Dzīvē gadās pieļaut daudz dažādu kļūdu un to starp arī bērna ieņemšanu. Sievietes ar aktīvu seksuālo dzīvi bieži paliekot stāvoklī īsti nesaprot, kurš gan ir īstais bērna tēvs, tādēļ nolemj veikt paternitātes testu.

Naivi ticot papīriem sievietes bieži iespiež vīrieti ”zem tupeles” bāžot sejā šo it kā oficiālo papīru. Bet vai testi tiešām ir tik precīzi? Ne vienmēr! Par šo tēmu arī būs šis stāsts.

Sieviete ir izbrīnā par to, ka jau 3 jaunajām māmiņām mēģinot noskaidrot bērna tēvu tika izsniegti nepareizi paternitātes testi. Kā tā var?!

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close