Sievietes, ja Jūs guļat ar precētiem vīriešiem, tad Jūs sagaida atsevišķa vietiņa pašā elles sirdī!

Sagatavojaties dāmas!

Lasi vēl: Ja esat attiecībās ar vīrieti, kas kaut reizi mūžā jums ir iesitis – šis jau ir brīdinājuma signāls.

“Nevienai sievietei nav tiesības uz svešu vīrieti, it īpaši precētu, tikai tāpēc, ka viņa viņu grib”. Tā sākas emocionālā vēstule, kura liek aizdomāties par to, kāpēc mums, kā sievietēm, ir viena otrai jāatbalsta.

“Pirms es ķeršos pie savas nostājas izskaidrošanas, es gribētu atzīties: es esmu gulējusi ar precētiem vīriešiem. Pirmo reizi tas notika, kad es dzīvoju Parīzē. Mēs iepazināmies bārā un gājām pie manis uz mājām. Pēc pāris stundām viņš pateica, ka viņam ir jāiet mājās pie sievas.

Es nevaru aprakstīt, kādā šokā es tad biju. Viņš paskaidroja, ka viņam ar sievu reizi pa reizei aiziet “pa kreisi” ir normāla štelle, Bet tā nebija normāla štelle man! Lai kā arī es necentos norakstīt visu uz kultūras atšķirībām un to, ka daudzi cilvēki patiešām praktizē brīvās attiecības, es jutos vienkārši briesmīgi.Kā es tā varēju izrīkoties ar citu sievieti?

Es sevi vairākus mēnešus no vietas nebeidzu vainot.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. janīna

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close