Šīs ir pašas atriebīgākās zodiaka zīmes, kuras labprāt tev ādu pār acīm pārvilktu…

Par Aunu precīzi pateikts! 

Lasi vēl: Šīs ikdienas lietas sagrauj kaisli un vēlāk iznīcina jūsu attiecības

AUNS

Lai Auns sāktu kļūt aatriebīgs ir tiešām ļoti jānopūlas. Viņu ir pavisam vienkārši nokaitināt: katru dienu dariet to ko Auns jums ir aizrādījis vai pat neļāvis. Tas tiešām viņu tracinās! Auna zīme ir aktīva, ugunīga un varētu pat teikt, ka agresīva. Viņš nav no tiem, kas aizvainojumu tura sevī. Ja viņam kaut kas nepatīk, tad viņš to tev arī pateiks!

DVĪŅI

Maz cilvēku šo zodiaka zīmi ņem nopietni, jo viņi ir sapņotāji un jautrīši. Viņi nav tik stipri, kā Auni, kuri ir gatavi mesties pat kautiņā, taču Dvīņi prot ar vārdiem sāpināt. Reizēm pat to neapzinās. Viņi savai atriebībai var izmantot mūsdienu tehnoloģijas, piemēram, dažādus sociālo tīklu vīrusus.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close