Šis ir pats labākais un mīļākais tētis no visām zodiaka zīmēm

Labs tētis atļaus mammai atpūsties, nedaudz izklaidēties un veltīt laiku sev. Jau kopš dzimšanas ir izveidots raksturs par tevi. 

Lasi vēl: Ja tevi apgrūtina nepatīkamā smaka ”tur lejā”, tad lūdzu ieskaties šajos padomos, lai to novērstu!

Labam tēvam arī jābūt labam vīram, jo bez cieņas pret savu bērnu māti attiecības jūsu starpā neizveidosies un tādējādi nenodrošināsiet savam bērnam laimīgu dzīvi kopā ar vecākiem.

Kārtīgs tēvs sava bērna labā ir gatavs darīt visu, lai tikai savam bērnam nodrošināsu izdevušos dzīvi. Labs tēvs ar lielāko prieku ļaus bērna mātei atpūsties, kamēr viņš pieskata bērnu.

Viņš ir gatavs pagatavot vakariņas savai nogurušajai mīļotajai un kopīgajam mazulim. Interesanti kurai zodiaka zīmei atbilst šis viss apraksts?

Strēlnieks

Lasi vēl: 4 zodiaka zīmes, kuras attiecībās ir ļoti mīļas. Pārsteigumi no viņiem ir gaidāmi katru dienu!

Jā, tiek uzskatīts, ka labākais tēvs ir Strēlnieks! Viņš savu bērnu neaizmirsīs. Labprāt piedalīsies visos pasākumos, pulciņos un sapulcēs.

Visu nopelnīto naudu ir gatavs iztērēt bērnam. Lai arī viņš šad tad var piemirst par kādu sīkumu, kas attiecās uz bērnu, viņš vēlāk to visu izlabos.

Viņš spēj būt arī stingrs, jo uzskata ka pareizu bērnu izaudzināt var tikai ar kādu stingru vārdu. Noteikti neatbalsta vardarbību ģimenē. Viņš ātri vien spēs izveidot ar bērnu stipru, emocionālu saikni, kuru pārraut nespēs neviens.

Īsts super tētis!

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close