Šīs ir tās zodiaka zīmes, kuras ne par ko nekrāps savu mīļoto. Zelta gabaliņi!

Uzticība attiecībās ir ļoti svarīga. Bez uzticības attiecībām nav nākotnes un laimes. 

Lasi vēl: Uzmanību: KRĀPNIECE!! Šādus cilvēkus nedrīkst žēlot…

Ja jums ir nepieciešama uzticība no sava partnera puses, izvēlēties kādu no šīm četrām zodiaka zīmēm, jo viņi nekad nesāpinās jūsu sirsniņu ar krāpšanu.

Vērsis

Vērši pēc dabas ir ļoti uzticami cilvēki. Viņi ir ļoti praktiski, tādēļ viņi neredz jēgu no sava partnera krāpšanas, jo viņi zina, ka krāpšanas nekad labi nebeidzas.

No visām zodiaka zīmēm tieši Vērši ir paši uzticamākie, tādēļ jūs vienmēr varēsiet uz viņiem paļauties. Turklāt viņi ir pasaulē sliktākie meļi, tādēļ nepastāv ne mazākās iespējas, ka jūs nekad neuzzinātu par jebkādām intrigām.

Jaunava

Jaunavām ir liela sirds, kurā neatrodas vieta krāpšanai. Viņas ir labsirdīgas un ļoti praktiskas.

Krāpšana atņem ļoti daudz enerģijas, tad kādā jēga vispār tērēt laiku kādam citam? Turklāt Jaunavām nepatīk turēt noslēpumus no sava partnera.

Jaunavas nekad nekrāptu arī tādēļ, ka viņas zina krāpšanas radītās sāpes un nekad nespētu nodarīt ko tādu savam partnerim.

Jaunavas ir analītiķi, tādēļ viņas vienmēr runās ar savu partneri par to, ko jūt un ko pārdzīvo, jo viņas mēdz ļoti kritiski izturēties paši pret sevi.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close