Šīs ir visbriesmīgākās kļūdas seksa laikā, kādas tu vari pieļaut mīlējoties

Atceries: tā ir vagīna, nevis cepumu kārba

Katrai meičai ir savi unikālie karstie punkti, līdz ar to gājieni, kas vienu meiteni iekarsē, otru padara traku. Tomēr seksologi apgalvo, ka ir viens paņēmiens, kuru praktiski visas sievietes necieš. Fingerings it kā tu rakņātos pa cepumu kārbu.

„Ja tu nonāc līdz turienei un sāc darboties bez jebkādas tehnikas, tu varētu viņai patiešām izraisīt sāpes,” brīdina Emīlija Morsa, seksoloģe un podkāsta jeb audio raidījuma „Sex with Emily” („Sekss ar Emīliju”) vadītāja. „Tas tikai ātri izbeigs attiecības pirms vēl tās būs tehniski sākušās.” Protams, paniekošanās tur lejā varēja nostrādāt vidusskolas gados, bet tu taču vairs neesi vidusskolēns – un sievietes vēlas vīrieti ar reālām zināšanām par to, ko iesākt ar saviem pirkstiem.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close