Šīs zodiaka zīmes nekad neteiks ”es tevi mīlu”, ja viņi to tiešām nejutīs

Reizēm izdzirdot maģiskos vārdus “Es tevi mīlu” cilvēki automātiski mēdz atbildēt ar to pašu, bet tikai ne šīs zodiaka zīmes!

Lasi vēl: Daudzi nezina kā rīkoties ja ir nācies pazaudēt mobilo telefonu. Mēs pastāstīsim visu sīki un smalki!

Ļoti dažādi uzskati ir par to, ko otram vajadzētu teikt, kad jūtas nav abpusējas. Viena daļa saka, ka ir jāsaka tas pats, pat ja tu to nejūti, vienkārši, lai neaizskartu cilvēku, otra daļa saka, ka tā ir melošana, un to pavisam noteikti nevajadzētu teikt.

SKORPIONS

Lai arī kas nenotiktu, Skorpions vienkārši nespēs pateikt “Es tevi mīlu” nepareizajam cilvēkam. Jāsaka, ka viņš to bieži nesaka arī tiem, kurus mīl. Skorpions patiesība necieš savu jūtu izrādīšanu, savā veidā tas asociējas ar vājumu, un lai nu kurš, bet Skorpions, par katru cenu centīsies noslēpt visu, kas saistās ar emocijām un vājumu.

Skorpionam ir grūti izpatikt, patiesību sakot, viņam reti kurš patīk.  Viņš noteikti neuzskatīs par nepieciešamu atzīties jūtās kādam, kas viņu nesaista.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close