Šo obligāti jāizlasa visām sievietēm! Viņas ginekologs bija šokēts, kad ieraudzīja, lūk šo! Ak!

Kad runa ir par vizīti pie ginekologa, katra sieviete izjūt diskomfortu. Kuram gan var patikt gulēt tādā pozā un vēl pie tam tik ilgi, ļaujot pilnīgi svešam cilvēkam aplūkot savas intīmākās vietas?!

Arī šī sieviete bija mazliet satraukta pirms došanās pie ginekologa, taču tas, kas atgadījās ar viņu, liks Jums pirms ārsta vizītes uztraukties daudz mazāk.

“Es ļoti uzmanīgu kopju savas intīmās zonas. Kad pienācis laiks, es ļoti uzmanīgi gatavojos vizītei pie ginekologa un nekad tās neizlaižu. Toreiz biju pieteikusies ārsta vizītē pirms nedēļas nogales. Tajā dienā ārsts man piezvanīja agri no rīta un palūdza, vai nevaru ierasties mazliet ātrāk, proti, jau pēc stundas. Tā kā visus mājas darbus jau biju paveikusi, es piekritu.”

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close