Ticiet mums, vīrieši neaiziet aizaugušu bikini zonu vai nolaistas figūras dēļ. Iemesli ir daudz dziļāki. Lūk, patiesība!

Vidēji puse manu 30 gadu veco draudzeņu jau ir šķīrušās. Tās, kurām ir vairāk par 40 gadiem, – šķīrušās jau vidēji 80%. Visbiežāk par šķiršanos iemeslu kļūst sieviete. Un sievietes nopūšas – viņas tak pat atbrīvojās no bikini zonas matiņiem, regulāri dodas uz sporta zāli. Esmu viņam tāds dārgums, bet viņš tik un tā aizgāja. Kādēļ?!

Lasi vēl: Par šo vīrieti no Latvijas runā visa pasaule, jo tieši viņš radīja episkāko auto pārdošanas sludinājumu

Cieņa. Vīrietim ir jābūt 1000% pārliecinātam, ka mājās viņu neviens nesauks par ēzeli, neveiksminieku, slaistu. Nemaz nerunājot par vēl briesmīgākiem vārdiem. Nekad un nekādu iemeslu vadītas jūs nedrīkstat atļauties necienīt savu vīru. Tāpat arī nedrīkst pieļaut sevis necienīšanu.

Taču, ja jūs dusmu uzplūdumā atļaujaties bļaut uz vīru, ka viņš ir stulbs, nejēga, neko lāga nejēdz izdarīt – jūs ar vienu kāju jau stāvat šķiršanas dokumentu kaudzē.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 3 komentāri

  1. Marija
  2. A2
  3. mhm

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close