Un atkal vietnē ”Facebook” uzdarbojas vīrusi, kuri tiek izsūtīti vēstules formātā visiem

Ik pa brīdim dzirdam par kādu ”Facebook” vīrusu un atkal šāds vīruss uzdarbojas šajā vietnē. Jābūt uzmanīgiem! 

Lasi vēl: Ar slēptās kameras palīdzību šī aprūpētāja tika atmaskota. Kā tādam cilvēkam var būt sirds?

Esot reģistrētiem kādā sociālajā vietnē mēs sevi pakļaujam riskam. Šajā gadījumā jūs nezinot varat ”Facebook” atvērt, kādu dīvainu vēstuli un līdz ar to šis vīruss turpinās uzdarboties tālāk caur jūsu profilu.

Ja esiet saņēmuši vēstuli ar kādu linku no jūsu drauga, tad vajadzētu pārliecināties vai ir droši vērt vaļā redzamo linku. Šobrīd siro kāds vīruss, tādēļ būtu jābūt īpaši piesardzīgiem verot vaļā vēstules.

Vēstule var izskatīties pavisam parasta no jūsu drauga. Tālāk seko kāds intriģējošs teksts ar norādi, ka jāspiež uz linka, bet… vai to ir droši darīt? Nē! Nekādā gadījumā neveriet šāda veida linkus! Ja esat to izdarījuši, tad nekavējies un maini paroli ar steigu, jo pretējā gadījumā šāda tipa vēstules caur tavu profilu tiks izsūtītas citiem taviem draugiem.

Lasi vēl: ”Facebook” jums seko līdzi arī pat tad, ja nelietojat viņu. Lūk, šo viņi 100% zina par jums!

Pirms vērt vaļā linku noskaidro no sava drauga vai to ir droši vērt vaļā, jo iespējams viņš nemaz nezina, ka no viņa profila ir tiktas sūtītas šādas vēstules.

Lūdzu, esi piesardzīgs un sargi sevi!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close