UZMANIES! Kāds jokojas, mainot sūkņu secību!

Autovadītāji, esiet vērīgi, jo tiek ziņots, ka asprāši uzdarbojas degvielas uzpildes stacijās ar patiešām muļķīgu joku. Šādi jūs varat ”nokaut” savu automašīnu. 

Vietnē Facebook strauji izplatījās ziņas, ka kādi jokdari bieži uzdarbojās dažādās degvielas uzpildes stacijās, kur samaina sūkņu secību. Cilvēki lūdz, pievērst uzmanību joslām ar produktu nosaukumiem uz sūkņa virs degvielas pistolēm.

Lasi vēl: Viņa bijusī draudzene piezvanīja viņam pēc pāris mēnešu klusēšanas un paziņoja, ka tūdaļ dzemdēs. Viņš nekad nezināja, ka izdarīs šo

Šoferīši nepamanot šo kļūdu secībā var ieliet nepareizo degvielu savam spēkratam kā rezultātā ir liela iespēja ”nokaut” automašīnu.

Degvielas uzpildes stacijas šobrīd pievērš lielu uzmanību kameras video ierakstiem, lai neļautu šādiem jokdariem izspēlēt muļķīgus jokus.

Esiet uzmanīgi un brīdiniet arī citus!

 

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close