Vai Latvijā ir tik liela nabadzība? Pensionārei nākas pirkt vienu kartupeli, jo nekam citam naudas nepietiek

Šo piedzīvojusi 3 bērnu māte Elizabete, kura arī par minimālo algu strādā lielveikalā, šo stāstu mums pastāstīja Elizabete.

Elizabete stāsta: “Šodien devos izņemt savu jaunāko bērnu no bērnudārza, vēlāk devos uz lielveikalu, lai iegādātos nepieciešamos produktus vakariņu pagatavošanai, kad pamanīju kādu gados vecāku kundzi nodaļā, kurā var iegādāties arī dārzeņus. Viņai bija arī iepirkumu ratiņi, manuprāt, lai būtu vieglāk pārvietoties pa veikalu. Es nezināmu iemeslu dēļ, kādu laiku šo sievieti vēroju, viņa staigāja pie viena kartupeļa stenda un centās izvēlēties sev tīkamākus.

Tad, kad izvēlējusies “īstos” viņa paņēma vienu kartupeli un ielika to maisiņā, un devās pie kases.” Pārdevēja arī bija lielā neizpratnē, tā paskatoties uz tanti sacīja:  “Ko? Viens kartupelis!?”

Tad cienījamā kundze sāka stāstīt kādēļ tā: “ Samaksāju visus komunālos maksājumus, nopirku man nepieciešamās zāles un maciņā palikuši daži centi.” viņa skaidri piebilda “ Šovakar būs jāiztiek ar ceturtdaļu no kartupeļa.”

Elizabete loģiski, ka bija šokā, tādēļ palūdza tantei uzkavēties, devās sakraut maisiņā kartupeļus. Viņa samaksāja par tiem un iedeva tantei. Tas kartupeļu maiss man izmaksāja tikai 0,67 centus. Tante tā pateicās un tā raudāja. Elizabete teica: “Jūs nevarat iedomāties cik priecīga viņa bija, viņa tā pateicās un tā raudāja…”

Kas šī par valsti!? Sievietei visa nauda aizgājusi nodokļos un komunālajos, politiķiem, un valsts ierēdņiem paceļ algu bieži, bet mums nekā netiek, pat minimālā alga netiek pacelta jau cik ilgi! Kā šeit par piemēru tantiņa svēra VIENU kartupeli. Kā tas vispār var būt godīgi!? Vai mēs parasti iedzīvotāji, vispār vēl varam atļauties dzīvot Latvijā, jo kā jau saprotams šī tante nav vienīgā šādā situācijā, šajā valstī.

Lasi vēl : Slavenais mūziķis Normunds Jakušonoks atklājis, cik daudz naudas ir nospēlējis azarstpēlēs! Summas ir iespaidīgas!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru