Vai tiešām Latvijā tagad var iegādāties ”Milkas” šokolādi ar tārpiem? Kāda pircēja šokā…

Ko tādu bieži negadās ieraudzīt un kur nu vēl šokolādītē, kura bija paredzēta bērnam! Vai tiešām jauna ”Milkas” šokolāde? 

Lasi vēl: Latvijā kādu iedzīvotāju pārsteidza stārķis Janvārī, kurš jau iekārtojies ligzdā

Latvijas iedzīvotāja Kristīne ir šokā par atrasto šokolādē un publicēja savu stāstu sociālajā vietnē ”Facebook”, lai brīdinātu citus pircējus par produktu, kura sastāvā ir tārpi.

Protams, šī nebūs tā reize, kad ražotājs nācis klajā ar jaunu produktu. Tārpiem šokolādē nebija jābūt!

Kristīne ir samulsusi par savu atradumu un saprot, ka bērns vairāk šokolādi diez vai kādreiz gribēs ēst ieraugot ko tādu savā saldumā.

Jūs domāsiet, ka tas ir traki? Šie tārpi bija dzīvi! Kustīgi! Pagaidām nav zināms, kurā tieši lielveikalā šokolādīte ir iegādāta, taču skaidrs ir viens – jārīkojas atbildīgajām iestādēm, lai tādu gadījumu nebūtu.

Lasi vēl: Par šo vīrieti no Latvijas runā visa pasaule, jo tieši viņš radīja episkāko auto pārdošanas sludinājumu

Daudzi komentētāji šo uztver ar humoru sakot, ka iespējams ”Milka” sākusi ražot šokolades ar dabīgiem proteīniem. Taču daudzi komentētāji ir izmisumā un lūdz Kristīni vērsties pie atbildīgajiem, lai šāda situācija neatgadās ar citiem cilvēkiem.

Veiksmi!

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close