VIDEO: Kautiņš Saldū. Tiek lūgta cilvēku palīdzība

Sociālajā vietnē “Facebook” tiek lūgta cilvēku palīdzība.
Posta autors raksta:

Video redzama GVIDO GRANAUSKA un viņa draugu uzvedība pie naktskluba Hotclub, Saldū. Gribētu Saldenieku atsaucību, uzzināt šī incidenta cietušo, vēlētos noskaidrot arī pārējos cietušos ,jo pēdējā nepilna gada laikā Gvido grupveidā uzbrucis daudziem cilvēkiem. SALDUS IR FORŠA PILSĒTA UN KOPĀ MĒS VARAM VIŅU TĀDU PATURĒT, TĀPĒC LŪDZU ŠĒROJAM, LAI ŠIS SASNIEDZ PĒC IESPĒJAS VAIRĀK CIETUŠOS!
Saprotams arī ,ka Gvido nedarbojas viens, nepieciešama informācija, lai apzinātu viņa līdzdalībniekus!
Palīdzēs jebkāda informācija, video, liecības utt.. gan par Gvido, gan viņa līdzdalībniekiem.

JA NEVĒLIES INFO DOT PUBLISKI, LŪDZU RAKSTIET VĒSTULI, ANONIMITĀTE GARANTĒTA.

VIDEO VARI REDZĒT NĀKAMAJĀ LAPĀ:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Hmm...?</cite>

    Kas tagad par mīkstmiešu paaudzi izveidojusies?!!! Nu puikas izkāvās un? Manā jaunībā, ja kāds baigi blatoja, čaļi nolasijās, atskaldīja un bija miers mājās. Vispār jau Bauskā un Saldū vienmēr aši čaļi bijuši. Es kad mācījos Kandavā, braucām uz Saldu tusēt, tāpat sanāca paklopēties!

    • <cite class="fn">Toms</cite>

      parādi konkrēti uzbrucēju, kad tas ir tieši viņš, ar šo video nevar pierādīt, kad tā ir jūsu minētā persona!!! tagad pie katras dūru vicināšanas, kur būs redzams ieraksts ar neskaidru cilvēku uzreiz būs jūsu minētā persona? pašiem smiekli nenāk? nepatiesu liecību sniegšana un cilvēku apmelošana arī skaitās noziegums taka ja uz visiem 100% nav pārliecības nesniedz minējumus un nenomelno cilvēku, Saldus tā ir vieta kur atpūsties bez konflikta ir maza iespēja, nejau dēļ vienas personas bet visa kopumā tā teikt pieauguši cilvēki iet atpūsties, bet tas ir tikai labākajā gadījumā 30% no visiem atpūtniekiem pārejie vienkārši dodas izklaidēties un izvicināt dūres, skarbibet fakts!!! lai nu kā, bet viena persona to neietekmē visu!!!

Pievienot komentāru