Vienkārši fenomenāli: ko jūsu apakšveļa var pastāstīt par jums. Man sakrita gandrīz 99%!

Sieviešu drēbju skapī īpaša vieta tiek veltīta apakšveļai. Tām jābūt skaistām un viegli nēsājamām. Bet vai tu zināji, ka tās daudz stāsta par tavu personību?

Lasi vēl: Pagatavo šo maisījumu un pievieno istabas puķēm un tu būsi patīkami pārsteigta, kad tie sāks ziedēt

Citas sievietes ir gatavas iztērēt kaudzi naudas dēļ apakšveļas, taču citas izvēlas lētākās vai neuzkrītošākās. Dažām svarīgs ir ne tikai komforts, bet arī izskats.

Katra dāma zina, ka eleganta apakšveļa dod sievietei pārliecību un skaistumu, arī vīrieša acīs. Vai zini, ka apakšveļa var daudz pastāstīt par sievietes skaistumu?

Izvēlies no augšējās fotogrāfijas kādu apakšveļu tu labāk velkā un lasi aprakstu par sevi! Vai sakrīt?

#1.

Dāmas, kas izvēlas šīs biksītes – viņām ir svarīgs komforts. No šādām sievietēm sanāk ļoti uzticīgi draugi, kuri tevi nepametīs grūtā brīdī. Viņas ir neuzkrītošas sievietes, kurām lieka uzmanība nemaz nepatīk, taču dziļi sirdī viņas spēj būt ugunīgas.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close