Viņa izaudzēja lociņus ziemā bez zemes un podiņa. Skaties kā…

Kuram gan negaršo smaržīgi lociņi. Veikalā pirktie, protams, nav tādi kā mājas audzētie. Piedāvājam tev redzēt kā tos izaudzēt ļoti vienkāršā veidā. 

Lasi vēl: Dima Bilans nobiedēja savus fanus ar slimīgu ārējo izskatu

Tev nevajadzēs ne burciņas, ne podiņus un pat ne zemi! Šis unikālais veids ir ļoti iecienīts tieši ziemā, kad mājās audzētos lociņus ir tiešām ļoti grūti kur atrast.

Kādēļ gan tev pirkt veikala bezgaršīgus un dārgus lociņus, ja tagad tu vari tos izaudzēt paša rokām mājās? Tev vairs nebūs palodzes aizkrautas ar podiem, jo tagad tas ir daudz vienkāršāk.

Visas vajadzīgās sastāvdaļas ir viegli atrodamas un nopērkamas. Nav nekas sarežģīts. Viss ir vienkārši saprotams. Lai redzētu, kas jums nepieciešams un darba gaitu lūdzu, ieskatieties šajā video rullītī: VIDEO

Veiksmi!

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close