Vīriešu vidū ir problēma, ka viņi pārāk ātri ”beidz”, bet ko darīt? Lūk, ar šo paņēmienu tu varēsi mīlēties stundu no vietas!

Ja nespēj izvilkt tik ilgi cik vēlies, pamēģini šos pierādītos veidus, kuri varētu kavēt pāragru orgasmu.

Lasi vēl: Vai var ”pasūtīt” bērna dzimumu? Jā, var gan!

Esi garīgi atkārtojis savu pēdējo golfa spēli. Esi pārdomājis savas iecienītās sviestmaizes gatavošanas secību. Bet, jo vairāk tu centies sevi palēlināt seksa laikā, jo ātrāk tu finišē – un tu neesi viens.

„Pāragra ejakulācija ir problēma, kas iespaido gandrīz jebkuru vīrieti kādā dzīves posmā,” saka Tomass J. Walšs(Thomas J. Walsh) Vašingtonas universitātes urologs.

Doktors Velšs saka, ka pamatā ir divas metodes ar kuru palīdzību var tikt galā ar ātruma problēmu: fiziska un psiholoģiska ārstēšana. Kamēr fizikskā ārstēšana tiecas uz sajūtām, ko izjūti seksa laikā, psiholoģiski risinājumi saistīti ar tavu uztraukumu, stresu vai mentālu koncentrēšanos, kas izskaidrotu ātro beigšanu, doktors Welšs izskaidro.

Šeit, viņš un citi eksperti izšķir dažas no vislabākajām tehnikām, kuras var palīdzēt cīnīties ar pāragru beigšanu(PB). Bet topi brīdināts: doktors Velšs iesaka to pamēģināt sākumā vienam pirms pielietošanas seksa laikā.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close