Irānā kliedzošu sievieti brutāli piekāva citas sievietes, jo viņas sarkanā galvas šalle bija uzskatāma par nepietiekamu hidžābu

Irānā kādu pārbījušos sievieti brutāli piekāva “morāles policija”, jo viņai uz galvas esošā šalle uzskatāma par nepietiekoši apsedzošu, tā mums ziņo aktīvisti.

Zemāk redzamajā video var saprast, ka notikuma vieta ir publisks parks, turklāt tas norisinās gaišā dienas laikā. Šo atgadījumu slepus nofilmēja kāds garāmgājējs, kurš vēlāk šo videomateriālu izplatīja internetā.

Šajā videomateriālā redzams, kā sievieti ar sarkano šalli pagrūda aiz galvas, bet pēcāk viņa iekļuva ļoti agresīvā diskusijā ar vīrieti un vēl vienu sievieti.

Jau sekundi vēlāk notikuma vietā ierodas divas sievietes, kas tērptas pilnīgi melnos hidžābos, no kuriem redzamas bija vien sieviešu acis, lai turpinātu uzbrukumu un pārmetošus aizrādījumus sievietei ar sarkano šalli.

Agresīvie uzbrucēji, kas tiek uzskatīti par islāmu morāles policijas locekļiem, kļuva pat pārlieku agresīvi pret pārbījušos sievieti.

Vēl cita sieviete, kas nav pieskaitāma pie morāles policijas locekļiem, aktīvi iesaistījās šajā diskusījā un kulaku vicināšanā, līdz tā sāka palikt aizvien agresīvāka.

Videomateriālā iespējams dzirdēt upura bļāvienus, līdz viņas uzbrucēji palika aizvien agresīvāki.
Vēlāk videomateriālā iespējams redzēt, kā cietusī jau bez galvassegas guļ sāpēs uz zemes un raud, kamēr viņu ir ieskāvis cilvēku pūlis.  Video beigās iespējams redzēt, kā morāles policijas locekļi bļāva un ar pirkstiem norādīja uz pūlī esošajiem cilvēkiem, kas nespēja pieņemt tikko notikušo un aktīvi aizstāvēja zemē guļošo sievieti.

Lasi arī: Māte nevarēja saprast kāpēc viņas bērns smok… Šī lieta ir katrā mājā! Lūdzu, esiet piesardzīgi!

Šo video augšupielādēja “My Stealthy Freedom” – grupējums, kas uzsver sabiedrībā esošo problēmu ar šāda veida uzbrukumiem.

Šķir otru lapu, lai redzētu VIDEO

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru