Islande piedāvā 2000 eiro prēmiju katru mēnesī ikvienam ārzemniekam, kurš apprecēs šīs valsts sievieti

Mīlestības atrašana mūsdienu pasaulē ir vieglāka nekā jebkad iepriekš. Pastāv dažādas randiņu aplikācijas, iepazīšanās portāli un ātrie randiņi, kas garantē to, ka izveidojot piedienīgu profilu izdosies atrast potenciālo partneri pāris stundu laikā.

Tomēr Islandes sagatavotais piedāvājums šķiet daudz vilinošāks par to, ko piedāvā “Tinder”.

Islande viennozīmīgi ir viena no pasaulē skaistākajām valstīm. Šajā nelielajā teritorijā ir iespaidīgi dabasskati, pārsteidzoši mērens klimats un daudz atjaunojamo resursu. Bet svarīgākais ir tas, ka sājā valstī dzīvo daudz skaistu sieviešu.

Diemžēl cilvēku populācija Islandē krietni samazinās. 2016. gadā Islandē dzīvoja tik vien kā 334 252 cilvēki un cenšoties palielināt cilvēku skaitu, valsts pārvalde nāca klajā ar ideju maksāt ārzemniekiem par apprecēšanos ar islandietēm.

Piedāvāta naudas summa nav nekāda mazā. Ikviens, kurš apprecēs islandiešu daiļavu saņems 2000 eiro mēnesī. Zināms, ka Islandē sieviešu ir daudz vairāk kā vīriešu un iniciatīva izveidota, lai izvairītos no tā, ka daiļā dzimuma pārstāves paliek vecmeitās.

Islande laikam ir viena no tām vietām, kurā ir labi būt vīrietim!

Avots: viralthread.com

 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close