Izlasi šo, lai pārliecinātos vai tava automašīna ir sagatavota ziemai un sniegam

Ziemā sals sagādā daudz nepatikšanu automašīnām. Labi, ka mūsdienās eksistē daudz un dažāda speciāla auto kosmētika un ķīmija, kas palīdzēs atbrīvot jūs no daudzām problēmām ziemas laikā, kā arī atvieglot dzīvi jums un jūsu automašīnai.

Lasi vēl: Psiholoģiski triki, kā vienmēr panākt to ko tu vēlies

Tagad aplūkosim, kas mums varētu noderēt:

1. Anti gēls

Kā jau parasti tas notiek, ziemā atnāk nemanāmi. Bet dīzeļdegvielai patīk sasalt sala laikā. Tā pārvēršas želejas maisījumā, zaudē savu kustīgumu, kā rezultātā vienā jaukā rītā jūs varat arī pavisam vienkārši nepiedarbināt savu auto.

Lai novērstu šādas nepatikšanas, vajadzētu izmantot speciālu līdzekli ar nosaukumu “Anti gēls” Šāds līdzeklis paredzēts, lai uzlabotu dīzeļdegvielas īpašības pie zemas temperatūras, vai vienkāršāk runājot tas ir līdzeklis, kas pazemina degvielas sasalšanas temperatūru  pie – 40 grādiem un zemāk.

Jums vajadzētu kārtīgi sakratīt  “Anti gēla” pudeli un pirms degvielas uzpildes to ieliet degvielas bākā. Pēc tam vajadzētu uzpildīt auto par 40-60 litriem, to nepieciešams darīt, lai līdzeklis vienmērīgi samaisītos.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close