Ja vēlies atmest smēķēšanu, tad dari to balstoties uz šo horoskopu

Tagad visa pasaule cenšas no šā kaitīgā netikuma atbrīvoties, taču diemžēl nesekmīgi, jo nikotīna vergu skaits nevis rūk, bet palielinās. Lasām horoskopu padomus!

Lasi vēl: 2018. gada 31. janvāris: Zilā, asiņainā supermēness nakts

Uzskata, ka nelāgo ieradumu smēķēt pēc atgriešanās no jaunatklātās Amerikas eiropiešiem ierādījis Kristofors Kolumbs. Ko darīt? Vienu no veidiem, kā atkal kļūt brīvam, dod iekšējie spēki, kas katrā cilvēkā ielikti kopš dzimšanas un atbilst viņa astroloģiskajai zīmei.

Uguns stihija

Parasti Uguns stihijas pārstāvji ķeras pie cigaretes kā pie glābšanas riņķa, kas ļauj apslēpt nervu sasprindzinājumu un justies pārliecinātākam, bet reizēm arī piedot svaru un nozīmību. Nereti viņi sāk smēķēt, kopējot to cilvēku uzvedību, kuriem cenšas līdzināties, vai arī pielāgojoties kādai konkrētai idejai.

Šie būtībā bērnišķīgie iemesli ir spējīgi uz ilgiem gadiem viņus sasaistīt ar cigarešu paciņu, un atbrīvoties vairs nav tik viegli un vienkārši. It īpaši, ja ņem vērā, ka Auni, Lauvas un Strēlnieki ļoti sāpīgi uztver jebkurus, pat vislabākos tuvinieku sniegtos padomus. Galvenais Uguns stihijas pārstāvju princips cīņā pret smēķēšanu – paļaušanās tikai uz saviem spēkiem un absolūti nekāda spiediena no ārpuses.

Jebkuram Aunam viens no eksistences veidiem ir gan apkārtējās pasaules, gan pašam savas psihes izturības pārbaude. Tāpēc viņi var noslēgt paši ar sevi derības, ka, piemēram, atmetīs smēķēšanu līdz nākamajam atvaļinājumam. Iespēja pazaudēt pašcieņu nostrādās nekļūdīgi.

Lasi vēl: Saraksts ar pašām bīstamākajām cigaretēm – ļoti ceram, ka jūs šīs nesmēķējat!

Lauvām nenāktu par ļaunu padomāt, ka smēķēšana stipri vien kaitē viņa valdonīgajam imidžam: pelēcīga sejas krāsa, dzeltenīgi nagi un zobi, nepatīkama smaka no mutes un apģērba. Visbeidzot cilvēki, kas brīvās minūtes pavada pīpētavā vai kāpņutelpā, ir vienkārši nožēlojami! Vai tiešām viņš, Lauva, ir tiem piederīgs?!

Savukārt Strēlniekiem uz problēmu vajag paraudzīties no filozofijas viedokļa. Senie ķīnieši mēdza teikt – ieradums veido likteni. Tādā gadījumā vai smēķēšana tiešām ir tas ieradums, kam uzticēt savu likteni? Strēlnieki taču nekad nav šaubījušies un nešaubās, ka ir pelnījuši kaut ko labāku – pašu labāko! Un pēdējais Strēlnieku arguments ir: smēķēt vairs nav moderni.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru