Ja viņam telefonā uzstādītas šādas aplikācijas, tad viņš noteikti jūs krāpj

Vai jūs zinājāt par šādu telefona iestatījumu esamību?

Lasi vēl: Pašas neķītrākās fotogrāfijas, kas tika atrastas pazudušā telefonā

Jūs, visticamākais, nevarējāt notvert krāpnieku procesā, palūkojot, piemēram, viņa e-pastu, īsziņas vai pārlūkprogrammas vēsturi.

Taču mūsdienu laulību pārkāpēji ir pārāk kompetenti, lai atstātu acīmredzamas savas krāpšanas pēdas. Tagad viņi izmanto dažādas telefonu vai datoru aplikācijas un iestatījumus, kas palīdz viņiem slēpt savus sānsoļus. Lūk, pāris no šiem iestatījumiem vai aplikācijām:

Private Photo
Ja jūs vēlētos pārbaudīt sava mīļotā vīrieša uzticību sev, vai jūs iedomātos vērt vaļā fotoaparātu? Tieši tā, noteikti neiedomātos. Reizēm aplikācija “Private Photo” pēc ikonas atgādina kalkulatoru, taču, līdzko tiek ievadīta parole, var atvērt slepenu fotogrāfiju glabātuvi, kas nekad neparādīsies telefona galvenajā galerijā.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close