Kāda autovadītāja iesaka šajā ”Neste” bendzīntankā nepildīties

Jauniete ir šokā par piedzīvoto un vietnē ”Facebook” iesaka visiem autovadītājiem apbraukt šo ”Neste” degvielas uzpildes staciju. 

Lasi vēl: Pievērs šim īpašu uzmanību ja vēlies ietaupīt degvielu ikdienā! Man tiešām noderēja!

Jauniete vēlējās ietaupīt dažus centus, tādēļ devās uz šo uzpildes staciju, taču aizbrauca no turienes ļoti neapmierināta un dusmīga. Degvielai pildoties viņa konstatēja, ka parādās daudz putas un gaiss ir sapildīts.

Renāte komentāros atklāj, ka automašīnas degvielas rādītājs tā arī neizkustējās no vietas. Atbildīgajām personām vēl neko nav ziņojusi, jo summa esot bijusi maza.

Meitene iesaka visiem nedoties uz šo degvielas uzpildes staciju, kura atrodas Bauskā, Pionieru ielā. Izvēlieties varbūt mazliet dārgāku degvielu, taču aizbrauksiet ar smaidu sejā nevis ar neapmierinātības sejas izteiksmi no uzpildes stacijas teritorijas.

 

avots


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close