Latviešu automehāniķis parāda cik gan viegli ir nozagt automašīnu Audi!

”Taču, kad tas ir izdarīts un auto motors ir iedarbināts, atliek vien sākt braukt.”

Lasi vēl: 9 vietas pasaulē, kurās var nopirkt māju tikai par 1€

Katru dienu pasaulē tiek nozagti simtiem auto, taču vai Jūs zinājāt, ka šādi noziegumi norisinās, te pat Latvijā?
Ja mēs paskatāmies dažādus datus, ko sniedz internets, tad var spriest, ka Latvijā apmēram katru dienu tiek nozagt kāds auto. Pie tam mašīnas nav no tām lētākajām, zagļu kategorijā ietilpst Porsche, Audi, BMW un Mercedes Benz automobiļi, kuriem kā zināms ir vesela čupa ar drošības ierīcēm.

Kāds latviešu automehāniķis internetā ir publicējis kādu video, kurā viņš diezgan vienkārši parāda – cik patiesībā viegli ir iedarbināt automašīnu, ja Tev nav automašīnas atslēgas. Protams, ka automehāniķis nerāda, kā uzlauzt durvis un iekļūt auto, jo kāds šādus video var izmantot ļoti savtīgos nolūkos, bet kā tad viņš to dabūja gatavu?

Automehāniķis piebilst, ka šādā veidā var pielaist gandrīz jebkuru audi modeli, kurš vecāks par 10 gadiem. Pats piebilst, ka šis auto modelis ir 2005. gada Audi A6. Rūpnīcas indeksi un sīkāk informācija netiek izpausta, jo šādi mērķi nevar tik izpausti savtīgiem nolūkiem. Protams, ka video autors nerāda kā uzlauzt durvis vai veikt citas darbības, jo kaut ko tādu rādīt, protams pa lielam ir aizliegts.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close