PAR KO BŪTU JĀMĪL BMW? Mēs šo jautājumu uzdevām BMW braucējiem un lūk, viņu atbildes!

Ir cilvēki, kuri zina gandrīz tikai vienu auto marku, bet par pārējām nemaz dzirdēt negrib. Kia un Peugeot fanus ir grūti atrast, bet BMW prot sapulcināt fanus kā vienu, lielu ģimeni. Ar ko gan tik labi ir ”vācieši”? Uzdevām šo jautājumu BMW braucējiem. 

Lasi vēl: UZMANĪBU! Jūs var izsekot pateicoties lietotnei ”WhatsApp” un NĒ, tas nav joks!

Dīvainu jautājumu man nesen uzdeva: «Kāpēc tu mīli BMW? Kāpēc tieši BMW?». Atbildes es nezinu. Kāēc tu mīli kādu vai kaut ko? Mīlu. Kā aprakstīt šīs sajūtas ar vārdiem? Kā?

Es visu savu dzīvi esmu iemīļojis tikai vienu auto marku un tā, protams, ir BMW. Es gribēju sportisku mašīnu. Ja man būtu daudz naudas noteikti es izvēletos ”Porsche” vai ”Ferrari”, bet par cik es neesmu tik bagāts es izvēlējos BMW markas automašīnu. Laiks gāja, cilvēki mainījās, kāds apprecējās, kāds nomira, bet viens tomēr palika nemainīgs – mīlestība pret BMW.

Turpinājumu lasiet nākošajā lapā


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close